1 / 3
34 produktų

 Treniruokliai skirti gerinti kūno koordinaciją bei stiprinti raumenims. Nestabilumas treniruotės metu nuolatos verčia ieškoti kūno pusiausvyros ir taip lavinami beveik visi gilieji raumenys. Profesionaliam bei namų naudojimui skirti SPORTBAY, AIREX, BOSU, SISSEL, TIGUAR, TUNTURI produktai

-60 % Pusiausvyros pagalvėlė SPORTBAY
Nuo 7.99 19.99
-46 % sandėlyje Balansinė platforma su espanderiais TUNTURI
-41 % sandėlyje Balansinė lenta Sportbay® Challenge
-38 % Masažinė pagalvėlė Sportbay®
Nuo 7.99 12.99
-38 % sandėlyje Masažinė pagalvėlė TUNTURI, juoda
-37 % sandėlyje Balansinė lenta TUNTURI PE
16.96 26.99
-33 % sandėlyje Balansinis padas GYMSTICK Balance Pad
-26 % sandėlyje Balansinė platforma Sportbay® PRO
-24 % sandėlyje Balansinė lenta SPORTBAY® Pro-surfer
-24 % sandėlyje Balansinė lenta GYMSTICK Performance Board


Vienas iš dažnesnių treniruočių tikslų yra gerintų koordinaciją, pusiausvyrą. Šiandien sporto prekių rinkoje esti labai didelė įvairovė treniruoklių, orientuotų būtent į pusiausvyrą ir drauge kūno raumenų stiprinimą, pavyzdžiui: balansinės platformos, balansinės lentos, pusiausvyros pagalvėlės ir kiti panašūs. Jei Jūsų treniruotėms trūksta kaip tik tokio tipo inventoriaus, tai mūsų asortimente turėsite itin plačias pasirinkimo galimybes. Identifikuokite savo poreikius, atsižvelkite į treniruočių ypatumus ir išsirinkite tai, kas tiks geriausiai. Siūlome patrauklias kainas, patogų pirkimo procesą ir aukštą kokybę kiekvienam iš Jūsų.

Balansiniai, pusiausvyros treniruokliai koordinacijos lavinimui

Įvairūs balansiniai treniruokliai bene labiausiai žavi tuo, jog yra kompaktiški ir užima labai nedaug vietos (galite laikyti po lova, spintoje, vonioje, net telpa erdvesniame stalčiuje), tačiau suteikia itin daug variacijų kokybiškoms treniruotėms, kai aktualus koordinacijos lavinimas, pusiausvyros lavinimas, raumenų stiprinimas ir pan.  Balansinis kamuolys, balansinis diskas, balansinė lėkštė, pusiausvyros pagalvėlė ir daug kitų pelno simpatijas bei yra noriai pasirenkami sporto salėms, kineziterapijos treniruotėms bei treniruotėms namuose. O ką dažniausiai pirkėjai renkasi mūsų asortimente?

Balansinės lentos

Balansinė lenta – labai geras pasirinkimas koordinacijai, pusiausvyrai ir kūno kontrolei lavinti, stiprinti keliams, dubeniui, didinti čiurnos judesių diapazonui ir kt. Priemonė tinka tiek sportui, tiek reabilitacijai. Mūsų asortimente rasite lentas, pagamintas iš kokybiškos medienos, tad demonstruojančias puikias savybes. Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į medžiagas, matmenis ir svorį. Pastarasis svarbus tada, jei lenta naudositės ne vienoje vietoje, o norėsite vežtis ar neštis su savimi ir treniruotis ne tik namuose. Galite rinktis lentas, turinčias galimybę reguliuoti aukštį – tai leis didinti treniruočių intensyvumą ir sudėtingumą. Atkreipkite dėmesį, kad lentos paviršius būtų neslidus – tai garantuos patogumą ir saugumą. Kadangi balansinė lenta neužima daug vietos, ją naudoti galite ne tik namuose, tačiau ir pertraukėlių darbe metu.

Balansinės pagalvėlės

Balansinė pagalvėlė bus puiki priemonė stiprinti raumenis bei lavinti koordinacijai. Ją naudodami galite efektyviai treniruoti nugaros, kojų raumenis, gerinti pusiausvyrą ir net teigiamai veikti kraujotaką! Mūsų asortimente rasite pagalvėlių, pripildytų oro, kurio kiekį galite reguliuoti pagal savo poreikius. Pagalvėlės lengvos ir kompaktiškos, todėl galėsite pasiimti su savimi į darbą, važiuodami pailsėti ir pan. Nelygų paviršių turinčios balansinės pagalvėlės atlieka ir masažo funkciją. Naudokite jas sėdėjimui! Balansinė pagalvėlė sėdėjimui ypač pasiteisins daug laiko praleidžiant sėdimoje pozicijoje biure ar namuose. Ji bus labai naudinga stuburui, tai pat gali padėti malšinti nugaros skausmus. O galbūt vargina skausmas, sunkumas ar kitoks diskomfortas pėdose? Tokiu atveju ši pagalvėlė taip pat taps tikru išsigelbėjimu!

Pusiausvyros pagalvėlė puikiai tiks ir vaikams, kuriems svarbu gerinti koncentraciją, padėti atsipalaiduoti.

Pusiausvyros platformos

Pusiausvyros platforma – tobulas pasirinkimas jogai, kalanetikai, taip pat sportui namuose ar sporto salėje bei reabilitacijai. Mūsų pasiūloje rinkitės platformas, paviršiuje turinčias smulkius dygliukus – labai tiks švelniam pėdų masažui, kas leis atsikratyti pėdų nuovargio ir sunkumo kojose. Mūsų parduodamos pusiausvyros platformos yra kokybiškos, patvarios, tad tai bus ilgalaikė investicija. Taip pat jos turi neslystantį paviršių, užtikrinantį saugumą naudojimo metu. Dar geriau tai, kad platformos itin lengvai valomos, taigi nereikės skirti daug laiko jų priežiūrai.

Pusapvalės pusiausvyros platformos padės atlikti pilvo preso pratimus, stiprinti nugaros raumenis, atsipalaiduoti, lavinti pusiausvyrą, gerinti laikyseną, pašalinti neuroraumenų disbalansą ir kt. – itin platus panaudojimo spektras ir daug galimybių treniruotėms.

Kodėl verta pirkti internetu?

Šiais laikais daug ką galime įsigyti internetu. Ne išimtis ir sporto prekės. Jei aktualūs balansiniai treniruokliai, rinkitės mūsų pasiūloje – pirkti čia labai patogu, greita, negana to, masina aukšta kokybė ir patraukli kaina. Siūlome didelę pusiausvyros treniruoklių įvairovę, todėl kiekvienas iš Jūsų turėsite progą identifikuoti savo poreikius ir atrasti būtent tai, kas labiausiai tinka Jums. Prie kiekvienos prekės rasite išsamų aprašymą, techninius parametrus, todėl pasirinkimo procesas bus dar lengvesnis.

Pirkdami internetu taupysite savo laiką, naudositės šauniomis akcijomis, rinksitės iš labai didelės įvairovės, galėsite nesukti galvos dėl prekių atsiėmimo. Negana to, pirkti internetu galite bet kuriuo tik Jums patogiu metu.

Loading...
Loading...
Filters Menu
TOP