12 produktų
-47 % sandėlyje Dviratis treniruoklis TUNTURI Dualbike Trainer
-37 % sandėlyje Dviratis treniruoklis TUNTURI MiniBike Fold Easy
-36 % sandėlyje Dviratis treniruoklis TUNTURI MiniBike Basic
-25 % sandėlyje Sportbay ledo vonia - šalčio terapija
-24 % sandėlyje Dviratis treniruoklis TUNTURI Cardio Fit M30
-21 % sandėlyje Kaklo traukos įtaisas GYMSTICK
23.62 29.99
-36 % Tunturi masažuoklis EYE MASSAGER
59.99 93.99
-16 % Vandens lazda
Išparduota


Reabilitacija po traumų, tam tikrų ligų ar kitų priežasčių remiasi tikslingai specialistų sudarytu gydymo planu, terapijomis, mankštomis ir, žinoma, užsiėmimams reikalingais reikmenimis. Savo pasiūloje turime labai didelę reabilitacijos prekių įvairovę, tad neabejojame, jog kiekvienas atrasite tai, kas Jūsų treniruotėms tiks geriausiai. Čia rinksitės patikimų gamintojų produkciją, tad užtikriname aukštą kokybę ir maloniai nustebiname savo klientus gera kaina.

Reabilitacijos reikmenys mūsų asortimente

Visos parduodamos reabilitacijos prekės yra patikimos, saugios, patvarios ir kokybiškos. Rinkitės žinomų ir puikiai vertinamų gamintojų produkcija – čia rasite Moves, Gymstick, Reboots, Tunturi bei kitų gamintojų reikmenis, skirtus reabilitacijai. 

Pasiūloje Jūsų dėmesio laukia tokie reabilitacijos reikmenys:

  • Masažiniai kamuoliukai ir kiti masažuokliai. Labai gera priemonė raumenims atpalaiduoti, masažuoti akupunktūrinius taškus, mažinti įtampą, malšinti raumenų skausmą ir pan. Kamuoliukai lengvai valomi, patogūs laikyti, neslidūs.
  • Treniruokliai. Dviračio tipo treniruokliai skiriasi gabaritais, kaina, funkcijomis. Visi patvarūs ir saugūs, garantuojantys efektyvias treniruotes.
  • Įtvarai: alkūnei, keliui, čiurnai. Įtvarai elastingi ir pagaminti iš kokybiškų, odai kvėpuoti leidžiančių medžiagų, todėl su jais jausitės komfortiškai. Įtvarai suteiks tinkamą stabilizavimą.
  • Teipai. Galima naudoti tiek rankoms, tiek kojoms, pagaminti iš medvilnės ir nailono ar kitų patvarių ir kokybiškų medžiagų. Elastingi, lengvai naudojami, puikiai atliekantys savo funkciją.
  • Elastinės juostos. Labai didelis elastinių juostų pasirinkimas. Yra įprastos formos ir apvalios, įvairių spalvų. Tiesa, spalva šiuo atveju ne dėl grožio – kiekviena elastinės juostos spalva atspindi jos pasipriešinimo lygį, kur, pavyzdžiui, geltona bus lengvas pasipriešinimo lygis, raudona – vidutinis, mėlyna – ekstra sunkus, auksinė – ultra sunkus ir t.t. Atsižvelkite į tai rinkdamiesi juostą. Mūsų asortimente jos yra elastinės, tamprios, neplyštančios,
  • Presoterapijos aparatai. Platus kainų diapazonas leis skirtingą perkamąją galią turintiems pirkėjams išsirinkti tai, kas tinka jiems. Aparatus galima valdyti išmaniuoju būdu, jie turi po kelias masažo programas, labai patogūs, funkcionalus, veikia giliuosius raumenis.
  • Šaldantis purškalas. Pasiteisins trumpalaikiam skausmo malšinimui.
  • Taip pat galite rinktis ir daugiau reikmenų: masažinės lazdos, vandens lazdos ar kt.

Kodėl reabilitacijos prekes verta pirkti internetu?

Svarstantiems, ar reabilitacijos reikmenis pirkti fizinėje parduotuvėje, ar internetu,  rekomenduojame pasinaudoti pirkimo mūsų e. parduotuvėje privalumais. Pirksite tada, kada patogu Jums, nereikės niekur važiuoti. Rinksitės iš plataus asortimento, mokėsite patrauklią kainą, o taikomos akcijos suteiks progą mokėti dar pigiau. Negana to, Jums nereikės sukti galvos dėl pirkinio atsiėmimo – pristatysime sklandžiai ir operatyviai.

Loading...
Loading...
Filters Menu
TOP