Perkant internetu saugumas yra pagrindinis dalykas. Todėl mūsų svarbiausias prioritetas – užtikrinti, kad pirkdami mūsų Svetainėje būtumėte apsaugoti, saugiai jaustumėtės ir būtumėte patenkinti. .

SAUGAUS PIRKIMO GARANTIJA: mokėjimai kredito kortele yra saugūs 100 %. Mes naudojame elektroninės prekybos srityje jau standartu tapusią SSL technologiją, todėl visa mokėjimų informacija yra užšifruojama. Tai reiškia, kad niekas niekada negalės pasinaudoti jūsų asmeniniais duomenimis, ir Jums niekada neteks nerimauti dėl savo mokėjimų saugumo.

Savo Svetainėje priimame mokėjimus, kurie atliekami naudojant tik patikimus būdus, pvz., per sistemas Paypal ir Paysera. Ši sistema užtikrina 100 % mokėjimų garantiją. SPORTUOK nekaupia prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų; mes tiesiogiai nukreipiame Jus į mūsų partnerių’ svetaines, kur mokėjimai vykdomi saugioje aplinkoje.

Be to, už prekes galite mokėti grynaisiais pinigais prekių pristatymo / atsiėmimo metu.

 

KAIP ATLIEKAMI   MOKĖJIMAI?

Mokėti už prekes dar niekada nebuvo taip paprasta!

 

Paysera – tarptautinė universali mokėjimų platforma, suteikianti galimybę atsiskaityti internetu, grynaisiais ir mobiliaisiais įrenginiais. Paysera yra sukurta ir administruojama uždarosios akcinės bendrovės „EVP international“, pirmosios Lietuvoje elektroninių pinigų įstaigos. LietuvojePaysera žinoma „Mokėjimai.lt“ prekės ženklu.

Kai peržiūrėsite krepšelyje esančias prekes, spustelėkite piktogramą“ MOKĖTI SAUGIAI, DABAR” icon.

• Pasirinkite banką. Bus atidarytas jums jau pažįstamas banko puslapis. Patvirtinkite iš anksto parengtą ir užpildytą mokėjimo nurodymą;

• Kai tik patvirtinate mokėjimą, mokėtina suma nuskaitoma nuo Jūsų banko sąskaitos ir pervedama į mūsų banko sąskaitą – jokios rizikos;

• Po kelių sekundžių mes gausime pranešimą apie sėkmingai atliktą banko mokėjimą. Žinodami, kad lėšos jau yra pakeliui į mūsų sąskaitą, mes galime siųsti užsakytas prekes.

 

PayPal yra elektroninių mokėjimų sistema, užtikrinanti saugų, paprastą ir greitą mokėjimą. Ji ypač populiari perkant prekes internetu. Nors „PayPal“ sistema už pervedimą ima 3,4 % nuo užsakymo vertės, jums papildomai nieko mokėti neteks – šį mokestį SPORTBAY – sumokės už Jus. „PayPal“ priima „Visa“, „MasterCard“, „Discover“ ir „American Express“ korteles. Be to, kai mokėjimas atliekamas per sistemą „PayPal“, Jūsų kredito kortelės informacija pardavėjui yra nematoma.

Apmokėti pirkinius per „PayPal“ galima greitai ir paprastai. Kai jau esate pasiruošę mokėti, nurodytuose mokėjimo būduose pasirinkite „PayPal“. Tuomet prisijunkite prie savo „PayPal“ paskyros. Atnaujinkite savo mokėjimų ir persiuntimo parinktis, kad galėtumėte mokėti naudodami savo numatytuosius nustatymus, arba pasirinkite kitus nustatymus. Patvirtinkite užsakymą, ir viskas! Jus nukreips į www.sportuok.lt , kur matysite puslapį, patvirtinantį atliktą mokėjimą.

Tačiau turite įsidėmėti, kad užsakymo priėmimas ir sutarties su mumis užbaigimas įvyksta tik išsiuntus užsakytas prekes, išskyrus atvejus, kai informavome Jus apie tai, kad Jūsų užsakymo nepriėmėme, arba Jūs savo užsakymą atšaukėte. Patvirtinimas siunčiamas Jūsų registruotu e. pašto adresu.

 

Bankinis pavedimas: Atsiskaitykite už iššsirinktas prekes pervesdami lėšas į mūsų banko sąskaitą.

Mūsų sąskaita:

Gavėjas: UAB „Geras sportas“
A/S: LT62 7300 0101 4116 0615
Bankas: AB „Swedbank“
Įmonės kodas: 303464471
Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį
Įmokos kodas: reikia nurodyti užsakymo numerį
Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti užsakymo numerį.

 

Mokėjimas grynaisiais pristatymo metu: gal norite mokėti už prekes grynaisiais, kai kurjeris atveš Jūsų siuntą? Rinkitės Mokėjimo grynaisiais pinigais pristatymo metu paslaugą. Pasirinkę apmokėjimo būdą grynais pinigais, prekės pristatymo metu turėkite tikslią Jūsų užsakyme nurodytą grynųjų pinigų sumą. Įspėjame, kad už grynų pinigų surinkimo paslaugą yra imamas 1,99 € (6,89 Lt) mokestis, jis matomas krepšelyje, kai pasirenkamas apmokėjimo būdas grynais pinigais. Atvykus prekės atsiimti į prekių išdavimo vietą, šis mokestis netaikomas.

 

 Pirkimas iššsimokėtinai su Ūkio banko lizingu: Pasirinkite pirkimą iššsimokėtinai ir būsite nukreipti į UBL sistemą pirkimo sutarčiai suformuoti.

Pagrindinės UBL sąlygos:

  • Pirkti prekes išsimokėtinai gali tik pilnamečiai asmenys, turintys galiojančią asmens tapatybės kortelę arba naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą, Lietuvos arba Europos Sąjungos valstybės narės piliečio pasą.
  • Mažiausia užsakymo finansavimo suma – € 30 / 8,69 Lt, ji skaičiuojama nuo viso krepšelio dydžio.
  • Tikslinė paskola gali būti suteikiama laikotarpiui nuo 3 mėnesių iki 36 mėnesių.
  • Pradinis mokestis – nuo 0 Eur.
  • Minimalus darbo stažas paskutinėje darbovietėje - 6 mėnesiai.
Menu
TOP