Rankų, riešų treniruokliai

1 / 2
21 produktų
-38 % Venipak paštomate tik 1.29 € sandėlyje Reguliuojamas espanderis TUNTURI 5-20kg
-34 % Venipak paštomate tik 1.29 € sandėlyje Reguliuojamas espanderis TUNTURI 10-40kg
-28 % Venipak paštomate tik 1.29 € sandėlyje Espanderis TUNTURI Black, 2vnt

Espanderis TUNTURI Black, 2vnt

3.56 4.99
-19 % Venipak paštomate tik 1.29 € sandėlyje Plaštakų stiprinimo treniruoklis GYMSTICK Squeeze Ball
-18 % Venipak paštomate tik 1.29 € sandėlyje Espanderis GYMSTICK Aluminum Hand Grip 45kg
-15 % Venipak paštomate tik 1.29 € Treniruoklis rankoms MOVES

Treniruoklis rankoms MOVES

Nuo 16.99 19.99
-12 % Venipak paštomate tik 1.29 € sandėlyje Espanderis GYMSTICK Aluminum Hand Grip 63kg
-42 % Venipak paštomate tik 1.29 € Treniruoklis GYMSTICK WRIST TRAINER
Venipak paštomate tik 1.29 € Sukibimo stiprinimo rinkinys CROSSMAXX® cannonball grip set
Venipak paštomate tik 1.29 € Plaštakos ir dilbio treniruoklis AIREX
-36 % Venipak paštomate tik 1.29 € Kamuoliukas treniruoklis TUNTURI MAgicBall
-30 % Venipak paštomate tik 1.29 € Pirštų stiprinimo treniruoklis GYMSTICK (3vnt)


Rankoms, riešui ir plaštakai skirti treniruokliai paprastai neužima daug vietos, jie yra nedideli, tačiau labai funkcionalūs, patogūs naudoti ir siūlantys plačias treniruočių galimybes. Jei norite stiprinti, treniruoti riešo, plaštakos raumenis, o galbūt mankštos reikalingos reabilitacijos laikotarpiu, tai pasirūpinkite kokybišku ir geriausią treniruočių patirtį užtikrinančiu rankų treniruokliu. Mūsų pasiūloje – tik patikimų gamintojų aukštos kokybės treniruokliai labai gera kaina.

Riešo treniruokliai internetu

Riešams treniruoklių dažnai prireikia esant riešo kanalo sindromui, taip pat uždegimui, po traumos gydymo ar tiesiog norint treniruoti rankas, stiprinti raumenis. Populiarūs tarp šių treniruoklių – kamuoliukai, padėsiantys palengvinti sąnarių skausmą, didinti judesių amplitudę, malšinti skausmą, atpalaiduoti įsitempusius raumenis ir pan.

Plaštakos ir dilbio treniruokliai

Plaštakai, dilbiui skirti treniruokliai didina raumenų jėgą, plečia judesių amplitudę ir jų greitį, taip pat aktyviną kraujotaką galūnėse ir pan. Plaštakos treniruoklis ir didelė jo nauda vertingi tiek profilaktiškai, tiek po traumų, uždegiminių susirgimų, riešo kanalo sindromo, esant osteoporozei bei daugeliu kitų atvejų.

Kaip išsirinkti riešo treniruoklį?

Jei aktualus geras riešo treniruoklis, pirmiausia nuspręskite, ar domina tik riešo treniruotės, ar drauge naudinga treniruoti ir plaštaką, dilbį. Nuo to priklausys, kokio tipo treniruoklis geriausiai tiks.

Svarbu ir tai, iš ko treniruoklis pagamintas. Prioritetą verta teikti patvarioms, kokybiškoms medžiagoms, kurios garantuos treniruoklio ilgaamžiškumą, atsparumą, o taip pat užtikrins lengvą jo priežiūrą, kuri nereikalaus daug laiko sąnaudų. Mūsų asortimente rinkitės riešo, plaštakos, dilbio treniruoklius, pagamintus iš plieno, plastiko, gumos, natūralaus kaučiuko ar kt.

Jei rinksitės treniruoklį, turintį pasipriešinimo lygius, pavyzdžiui, lengvas, vidutinis, sunkus, labai sunkus ar kt., įvertinkite savo pasirengimą ir pratimų pobūdį. Jei esate pradedantysis, pirmiausia rinkitės lengvesnio lygmens ir palaipsniui sunkinkite pasipriešinimą.

Įvertinkite, kad treniruoklis būtų malonus lietis, patogus, turėtų komfortiškas, neslystančias rankenėles.

Kodėl verta pirkti internetu?

Jei renkatės rankų, plaštakos, riešo treniruoklį, greičiausiai, svarstote ir tai, kur jį pirkti. Norėdami efektyviai taupyti savo laiką pasinaudokite pirkimo internetu galimybėmis. Jums nereikės niekur važiuoti, gaišti daug savo laiko, pavargti, nes treniruoklį išsirinksite patogiai, o įsigysite vos keliais mygtukų paspaudimais. Galite pirkti nepriklausomai nuo laiko ir strateginės vietos. Tiesa, nepaisant kur kas platesnio asortimento, e. parduotuvėje neretai galite tą patį daiktą įsigyti dar ir pigiau. Mūsų pasiūloje rankų treniruokliai labai dažnai parduodami su akcija, suteikiančia progą sutaupyti.

Filters Menu
TOP