1 / 3
34 produktų
-49 % sandėlyje Medinės lygiagretės Strongman
39.99 79.00
-45 % sandėlyje Mobilios lygiagretės TUNTURI PARALLETTES BAR SET
-43 % sandėlyje Skersinis TUNTURI Cross Fit Pull-Up Bar
-42 % sandėlyje Skerinis GYMSTICK Multi-Training Door Gym
-36 % sandėlyje Skersinis GYMSTICK Door Gym Bar Silver
-36 % sandėlyje Skersinis GYMSTICK Door Gym Bar
21.99 34.90
-33 % sandėlyje Profesionalus skersinis TUNTURI
79.99 119.99
-32 % sandėlyje Žemo profilio lygiagretės SPORTBAY Steel (2vnt)
-28 % sandėlyje Mobilios multifunkcinės lygiagretės Sportbay® (2vnt)
-25 % sandėlyje Žemo profilio lygiagretės SPORTBAY 53cm
-24 % sandėlyje Skersinis švediškai sienelei SPORTBAY
-15 % sandėlyje Skersinis TUNTURI Door-Way
12.99 15.39


Prisitraukimams skirti skersiniai yra vienas iš geriausių ir patogiausių sprendimų tiek pradedantiesiems, tiek ir pažengusiems sportininkams. Jais naudojantis treniruotės atliekamos išnaudojant savo svorį. Skersiniai sportui gali būti labai įvairūs, yra net itin kompaktiškų, todėl juos galite sėkmingai naudoti ir sporto salėje, ir namuose, patogiai transportuoti. Nors atrodo gana kuklūs, tačiau jais atliekamų pratimų spektras tikrai platus. Ieškantiems skersinio sportui siūlome pasižvalgyti po mūsų asortimentą – patikimų gamintojų produkcija aukštos kokybės, o kainos itin patrauklios, tad neabejojame, kad išsirinks kiekvienas. Perkelkite savo treniruotes į kitą lygmenį!

Skersiniai prisitraukimams mūsų asortimente

  • Visi skersiniai sportui mūsų asortimente demonstruoja patvarumą ir kokybę. Pagaminti iš tvirtų medžiagų jie bus ilgaamžiai ir suteiks plačias galimybes saugioms bei efektyvioms treniruotėms.
  • Prisitraukimų skersiniai pagaminti iš plieno ar kitų patvarių medžiagų, tad yra tvirti ir stabilūs.
  • Mūsų e. parduotuvėje rasite ir priedų, padėsiančių dar labiau praplėsti treniruočių su skersiniu ribas.
  • Rinkitės skersinius, tvirtinamus prie sienos, lubų ar durų staktos.
  • Rinkitės pakabinamus skersinius arba lygiagretes su skersiniu.
  • Patikimi ir sporto sektoriuje puikiai žinomi gamintojai – Tunturi, Gymstick, Trend.
  • Siūlome platų kainų diapazoną, tad skirtingą perkamąją galią turintys mūsų klientai atras jiems tinkamiausius variantus. Skersinių prisitraukimams kainos startuoja maždaug nuo trijų dešimčių eurų, o brangiausi kainuoja apie pusantro šimto eurų. Lygiagrečių su skersiniais kaina varijuoja maždaug nuo 200 iki daugiau kaip 300 eurų. Būtina pridurti ir tai, jog mūsų asortimente labai dažnai šias prekes galite įsigyti su akcija ir mokėti daug pigiau.

Skersiniai namams

Prisitraukimų skersinis tiks ir moterims, ir vyrams, tiek jaunuoliams, tiek ir brandaus amžiaus asmenims, todėl tai puiki treniruočių priemonė namų naudojimui. Ja treniruotis galės ne vienas šeimos narys. Ir nemanykite, kad tokios treniruotės skirtos vien tik raumenims treniruoti, jų masei didinti – treniruočių skersinis gali būti naudingas ir malšinant nugaros skausmus – tai padaryti galima tiesiog kabant. Maža to, atliekant pratimus su skersiniu įdarbinama daug raumenų grupių, tad tai gera priemonė kūno formoms dailinti.

Naudodami skersinį namuose galėsite atlikti labai platų pratimų spektrą, pavyzdžiui, treniruoti, stiprinti rankų raumenis, treniruoti pilvo raumenis, atlikti kojų pratimus ir kt.

Turėdami gerą prisitraukimų skersinį namuose galėsite savarankiškai pasirinkti, kada geriausias metas treniruotėms: ankstų rytą, per pietus, o galbūt vakare po darbų. Būsite nepriklausomi ir patys planuosite savo treniruočių laiką.

Lygiagretės su skersiniu

Mūsų pasiūloje galite rinktis ir lygiagretes, turinčias prisitraukimų skersinį. Jos puikiai tiks tiek sporto salei, tiek namų treniruotėms. Kompaktiškos, bet suteikiančios daug galimybių treniruotis. Lygiagretės su skersiniu iš mūsų e. parduotuvėje stabilios, labai tvirtos ir ilgaamžės. Idealiai tiks viršutinės kūno dalies treniravimui ir stiprinimui.

Plieninis rėmas garantuos saugumą, patogios rankenos suteiks komfortą net ilgai treniruojantis, neslystantis pagrindas užtikrins stabilumą.

Kaip išsirinkti skersinius sportui?

Rinkdamiesi naują prisitraukimų skersinį įvertinkite savo fizinį pasirengimą ir treniruočių pobūdį. Jei jau nesate pradedantysis, tuomet išsirinkti, greičiausiai, nebus sunku. 

Jei skersinis bus tvirtinamas prie durų staktos, tiksliau – tarp jos šonų, tai būtinai įvertinkite, kokio pločio durų anga. Geras sprendimas – reguliuojamo ilgio skersinis.

Įvertinkite skersinio svorį. Tai bus ypač aktualu, jei tvirtinsite prie silpnesnės konstrukcijos sienos ar lubų. O galbūt nenorite tvirtinti prie šių plokštumų? Tuomet geras variantas – skersinis namams, kabinamas prie durų staktos be jokių tvirtinimo elementų.

Atsižvelkite, koks deklaruojamas maksimalus naudotojo svoris. Šis aspektas svarbus saugumo kontekste. Jei skersiniu naudosis ne vienas asmuo, pavyzdžiui, keli šeimos nariai, tuomet vertinkite pagal tą, kuris sveria daugiausia.

Tiesa, rinkdamiesi konkretų skersinį nepraleiskite pro akis informacijos, ar į komplektaciją įtraukti montavimo varžtai. Jei jų komplekte nėra, įsigykite atskirai.

Kodėl skersinius sportui verta pirkti internetu?

Jei reikia geros lygiagretės sportui su skersiniu ar domina kokybiškas, tvirtas skersinis prisitraukimams patrauklia kaina, tai mūsų e. parduotuvėje neabejotinai išsirinksite. Kodėl verta pirkti internetu? Pirmiausia, Jūs pirksite labai patogiai, saugiai ir greitai. Filtruokite platų asortimentą ir rinkitės tik iš tų prekių, kurios atitinka Jūsų poreikius. Taupykite savo laiką, nes nereikia niekur važiuoti – nusipirkti skersinį galite vos keliais mygtukų paspaudimais. Perkant internetu neretai mėgaujamasi kur kas žemesne kaina nei fizinėse pardavimo vietose. O kur dar galimybė pirkti kada tik patogu Jums, pirkti parduotuvėje, kuri yra kitame mieste, bei nesukti galvos dėl prekės atsiėmimo!

Loading...
Loading...
Filters Menu
TOP