Multifunkciniai diržai ir funkciniai treniruokliai

1 / 4
39 produktų

Funkciniai treniruokliai yra vieni efektyviausių šio amžiaus treniruoklių, skirtų tiek profesonaliems atletams tiek eiliniams sporto entuziastams. Funkciniai treniruokliai yra itin efektyvus, užimantys nedaug vietos, nenuobodūs! Su jais galima sportuoti visur ir visada, atlikti virs 100 skirtingų pratimų. Skirti treniruoti viso kūno raumenų grupėms, galima naudoti kaip jėgos treniruokli ir didinti raumenų masę ar kaip kardio treniruoklį ir mesti svorį. Funkciniai Treniruokliai - geriausias ir pigiausias pasirinkimas tiek vyrams tiek moterims.

-52 % sandėlyje Funkcinis treniruoklis Sportbay® Pro
-51 % sandėlyje Funkcinio treniruoklio sieninis laikiklis
-49 % sandėlyje Treniruoklis GYMSTICK WRIST TRAINER
-46 % sandėlyje Gimnastikos ratas AB Wheel double basic
-45 % sandėlyje Funkcinis treniruoklis Sportbay® Original
-41 % sandėlyje Funkcinis treniruoklis TUNTURI Sling Trainer
-39 % sandėlyje Rinkinys SPORTBAY® 3 in 1

Rinkinys SPORTBAY® 3 in 1

29.99 49.38
-38 % sandėlyje Reguliuojamos atramos atsispaudimams TUNTURI
-36 % sandėlyje Slaideriai SPORTBAY® Core

Slaideriai SPORTBAY® Core

6.99 10.99
-36 % sandėlyje Gimnastikos ratukas TUNTURI PRO Deluxe
-36 % sandėlyje Tvirtinimas TUNTURI Trainer Mount
-33 % sandėlyje Gimnastikos ratukas TUNTURI

Gimnastikos ratukas TUNTURI

11.99 17.99


Efektyvios treniruotės galimos ne tik sporto salėje. Mėgautis plačiu pratimų spektru bei puikiais rezultatais galite ir atlikdami pratimus namuose, lauke ar ten, kur Jums patogu. Tobulas galimybes suteikia daugiafunkciai diržai, išsiskiriantys labai lengvu naudojimu ir plačiu teikiamų privalumų spektru. Jei domina funkciniai treniruokliai gera kaina, pasižvalgykite po mūsų asortimentą.

 

Kas yra TRX?
 

Sporto entuziastams šis raidžių trumpinys gerai žinomas, o mėgėjams gali būti ir naujas. TRX yra funkcinės treniruotės, kurių metu naudojami specialūs diržai. Naudojant juos bei savo kūno svorį atliekama daugybė įvairių pratimų, padedančių stiprinti kūną bei gerinti savijautą. Šios treniruotės netruko išpopuliarėti bei užkariauti daug simpatijų todėl, kad nereikia daug įrangos, o pratimus galima rinktis pagal savo pasirengimo lygį bei norimus rezultatus.
 

Kokią naudą teikia multifunkciniai diržai?
 

Multifunkciniai diržai ir funkciniai treniruokliai, nors atrodo paprasti, teikia platų naudų spektrą. Pirmiausia, tokios treniruotės yra efektyvus ir gana operatyvus sprendimas viso kūno treniravimui, stiprinimui. TRX tipo diržai padeda gerinti pusiausvyrą, lankstumą. Juos renkasi ir tie, kurie nori padidinti raumenų masę, didinti jėgą, ištvermę. Tiek moterys, tiek vyrai šias treniruotės pamėgo dėl jų teigiamos įtakos kūno stangrumui, taip pat treniruojantis su multifunkciniais diržais efektyviai mažinamas riebalinis sluoksnis bei dailinamos kūno linijos. Sveikatos kontekste šie multifunkciniai diržai gali padėti gerinti širdies veiklą.
Tokie treniruokliai bus puikus pasirinkimas visiems, nepriklausomai nuo fizinio pasirengimo lygio. Didelis privalumas ir tas, jog tokia įranga „nepririša“ Jūsų prie treniravimosi vietos – ja naudotis galite namuose, sporto salėje, lauke ar bet kur kitur.
 

Funkcinių treniruočių tikslai
 

Paprastai funkcinės treniruotės yra orientuotos į geresnius sugebėjimus atlikti tam tikras veiklas ir gerinti tų sporto šakų rodiklius, tačiau tai nereiškia, kad jos netinka tiems, kurie nepropaguoja jokios sporto šakos. Tokiu atveju funkcinės treniruotės bus orientuotos į įprastų judesių, žmogaus naudojamų kiekvieną dieną, treniravimą. Tad šių treniruočių metu atliekami pratimai, kurie padeda gerinti tokius judesius kaip ėjimas, nešimas, kabinimas, sukimasis, stūmimas bei traukimas ir kitus.
 

Kodėl funkcinių diržų treniruoklis bus naudingas pirkinys?
 

Labai platus pratimų spektras.
Papildomi priedai, kuriuos galima įsigyti atskirai, dar labiau praplės funkcinių treniruoklių panaudojimo galimybes.
Tai ekonomiškas sprendimas, kadangi vienas treniruoklis puikiai tiks viso kūno raumenų treniravimui, taigi Jums nereikės pirkti skirtingų įrenginių. Papildomi priedai leis paįvairinti treniruotes.
Saugumas – multifunkciniai diržai garantuoja saugias treniruotes.
Kompaktiškumas – dar vienas šių treniruoklių privalumas. Nenaudojami jie užima labai mažai vietos, negana to, juos patogu transportuoti.
 

Funkciniai treniruokliai internetu iš Sportuok.lt
 

Jei ieškote naujo funkcinio treniruoklio, domina geri multifunkciniai diržai patrauklia kaina, tuomet esate ten, kur būtent tokius ir išsirinksite. Pirkti čia labai patogu, mat prie prekių pateikti aprašymai, nurodyta tiksli kaina, asortimentą galite filtruoti pagal tam tikrus kriterijus. Pirkdami internetu taip pat taupote savo laiką.
 

DUK

 

Kiek kainuoja multifunkciniai diržai?


Mūsų e. parduotuvės pasiūloje daugiafunkcius diržus galite įsigyti nuo 40 iki kiek daugiau kaip šimto eurų. Taikomos akcijos neretai suteikia puikią progą mokėti dar pigiau!

 

Multifunkciniai diržai: kaip išsirinkti kokius pirkti?


Norėdami įsigyti Jūsų poreikius atitinkančius diržus pirmiausia įvertinkite savo treniravimosi ypatumus bei laukiamus rezultatus. Apsvarstykite, ar domina labai platus pratimų spektras – nuo to priklauso, kokios komplektacijos diržas Jums tiks geriausiai. Taip pat atsižvelkite į maksimalias apkrovas.

 

Loading...
Loading...
Filters Menu
TOP