1 / 2
21 produktų
-50 % Smartpost nemokamas pristatymas! sandėlyje REBOOTS GO LITE PANTS 2.0 priedas
199.00 399.00
-25 % Smartpost nemokamas pristatymas! sandėlyje Reboots Go Lite Pants 2.0
599.00 799.00
-22 % sandėlyje Reboots One Pro Recovery Pants 2.0 Set
1,699.00 2,199.00
-18 % Smartpost nemokamas pristatymas! Kompresinis atsistatymo aparatas REBOOTS ONE LITE
-15 % Smartpost nemokamas pristatymas! sandėlyje Kompresinis atsistatymo aparatas REBOOTS ONE Pants
-9 % Smartpost nemokamas pristatymas! Kompresinis atsistatymo aparatas REBOOTS GO! Pants
-9 % Smartpost nemokamas pristatymas! sandėlyje Kompresinės limfodrenažinės rankovės REBOOTS Arm Cuffs 2.0 (ONE PRO)
-9 % sandėlyje Reboots One Recovery Pants 2.0 Set
899.99 999.00
-8 % sandėlyje Kompresinis atsistatymo aparatas Reboots Go X
Smartpost nemokamas pristatymas! Kompresinis atsistatymo aparatas REBOOTS GO LITE
-9 % Reboots One Pro Pants 2.0 priedas
719.10 799.00


Besidomintys funkcionaliais masažo aparatais tikrai yra girdėję apie limfodrenažiniam masažui skirtus. Labai lengvai naudojami ir efektyviai veikiantys aparatai suteikia progą namuose turėti savo masažo „kabinetą“ ir mėgautis procedūrų nauda kada tik Jums patogu. Besirenkantys presoterapijai skirtą aparatą kviečiami pasižvalgyti po mūsų asortimentą – neabejojame, jog šioje pasiūloje tikrai atrasite, kas atitiks Jūsų poreikius bei finansines galimybes. Nesivaržykite ir įsigykite kompresinės terapijos aparatą naudojimui namuose.

Kompresinės terapijos aparatai mūsų asortimente

Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti didelę limfodrenažui skirtų aparatų įvairovę. Prietaisai skiriasi savo funkcionalumu, tad drauge ir kainomis, kas leidžia skirtingą biudžetą turintiems pirkėjams atrasti tai, kas geriausiai atitiks jų poreikius.

Pats limfodrenažinis masažas maloniai stebina labai didele privalumų gausa: jis gali padėti deginti riebalus, mažinti celiulitą, gerinti nuotaiką, skatinti žaizdų gijimą, atsikratyti sunkumo kojose, kovoti su pėdų nuovargiu, kojų tinimu, užkirsti kelią venų varikozei ir t.t. Dar geriau tai, kad pats prietaisas bus ne tik naudingas, tačiau ir labai patogus – nenaudojamas jis itin kompaktiškas, todėl galėsite pasiimti su savimi, jei išvyksite ilgesniam laikui.

Mūsų pasiūloje rinkitės limfodrenažinio masažo aparatus rankoms arba kojoms. Galite atskirai įsigyti movas.

Kompresinis kojų masažuoklis

Mūsų pasiūloje galite rinktis iš itin kompaktiškų bei funkcionalių kompresinio atsistatymo aparatų, kuriuos tikrai įvertins sportuojantieji. Su akumuliatoriumi veikiantiems prietaisams nereikės elektros energijos, todėl jais pasinaudoti galėsite bet kur ir bet kada. Tad neškitės tokį aparatą į ilgesnes treniruotes ir efektyviai taupykite brangų treniruočių laiką.

Galite rinktis išmaniuosius prietaisus, suteiksiančius dar daugiau galimybių – programuokite prietaisą, išsaugokite programas bei savo duomenis ir treniruotes perkelkite į kur kas aukštesnį lygmenį.

Prietaisai kojoms skiriasi programų skaičiumi, kurios turi nevienodus intensyvumo lygius, tad bus nesunku pritaikyti prie skirtingų poreikių. Tai pasiteisins ir tada, jei prietaisu naudosis ne vienas asmuo. Vienos programos yra labiau orientuotos į spaudimą taškas po taško, kuris tobulai tinka atpalaiduoti raumenis, kitos programos sukuria nuolatinį slėgį, tad masažas intensyvus, tinkantis po treniruočių, laktato pašalinimui. Galite rinktis programų derinius. Yra pulsavimo efektai ir t.t.

Kompresinis rankų masažuoklis

Nors šio tipo masažuokliai dažniau linksniuojami kalbant apie procedūras kojoms, jie puikiai tiks ir rankoms. Mūsų pasiūloje rinkitės kompresines limfodrenažines rankoves rankų masažui. Tiesa, būtinai atkreipkite dėmesį, kokiam limfodrenažinio aparato modeliui rankovės tinka. Atkreipkite dėmesį, jog tokios rankovės mūsų e. parduotuvėje parduodamos po vieną.

Limfodrenažas: nauda

Limfodrenažu yra vadinama procedūra, kuriai atlikti naudojamas specialus presoterapijos aparatas. Šio tipo masažo neišbandžiusieji neretai baiminasi, jog procedūra gali būti skausminga ar sukelti kitokio pobūdžio diskomfortą. Tačiau patikiname, jog masažo metu ne tik nejusite skausmo, tačiau ir turėsite progą atsipalaiduoti, pailsėti, paskaityti knygą ar klausytis muzikos, o limfodrenažo aparatas tuo metu  atliks savo darbą. Priklausomai nuo aparato modelio ir komplektacijos, procedūrai naudojamos movos kojoms, rankoms ar kitai sričiai.

Limfodrenažinio masažo naudų spektras labai platus. Pirmiausia, tai šio tipo masažą dievina dailiosios lyties atstovės, mat jis gali būti puikus įrankis kovoje su celiulitu. Toks limfodrenažinis masažuoklis gali tapti labai gera alternatyva moterų vis išbandomiems kremams, serumams bei kitoms priemonėms, kurios turėtų padėti mažinti apelsino žievelės efektą. Dėl limfinės sistemos bei kraujotakos aktyvinimo limfodrenažinis masažas gali padėti ir sveikai mažinti riebalinį sluoksnį. Tiesa, nepamirškite, jog lieknėjimo kontekste rezultatų pasieksite tik tada, jei drauge derinsite ir fizinį aktyvumą bei subalansuotą mitybą.

Dažna moteris skundžiasi kojų venų problemomis, pavyzdžiui, ryškiau matomu venų tinkleliu. Išsiplėtusios kojų venos gali tapti rimta problema, todėl reikia ieškoti efektyvių būdų, siekiant išvengti venų varikozės. Dėl kraujotakos aktyvinimo kojose limfodrenažinis masažas gali labai pasitarnauti šiuo atveju. Verta paminėti ir tai, kad procedūra gali pagelbėti ir tada, jei vargina sunkumas kojose, tinimas, nuovargis, tirpimo jausmas. Toks masažas bus itin naudingas dirbantiems sunkų fizinį darbą, taip pat sėdimą ar, atvirkščiai, stovimą.

Limfodrenažinis masažas bus naudingas ir tada, jei norite dėmesio skirti savo odai, praradusiai elastingumą. Šio tipo masažas skatina kraujotaką, tad gali prisidėti prie odos regeneracijos, todėl, tikėtina, reguliariai mėgaujantis šiuo masažu oda taps pastebimai sveikesnė, elastingesnė. Dėl šios priežasties limfodrenažą neretai pasirenka moterys po gimdymo – aparatas gali padėti kur kas greičiau sugrąžinti odai stangrumą.

Kraujotakos aktyvinimas prisideda ir prie energingumo, taigi, jei jaučiatės pavargę, neturintys jėgų, išbandykite presoterapiją.

Sportininkai ypač vertina presoterapijos aparatus, mat jie padeda operatyviai ir efektyviai atsistatyti po treniruočių. Toks masažas yra tobulas sprendimas laktato pašalinimui, o juk pastarasis didele dalimi prisideda prie juntamo nuovargio. Štai kodėl po limfodrenažinio masažo nejusite sunkumo kojose, mėgausitės energingumu.

Negana to, tai gali būti puiki prevencijos priemonė, galinti užkirsti kelią traumoms, pavyzdžiui, raumenų patempimui, įtampai, tinimui ir pan.

Limfodrenažas namuose

Jau aptarėme, koks platus limfodrenažinio masažo naudų sąrašas. Vis dar yra manančių, jog norint mėgautis šio masažo nauda reikia užsirašyti vizitui pas specialistus ir periodiškai skirti tam laiko. Tačiau tiesa visai kita – Jūs galite įsigyti limfodrenažinio masažo aparatą namams ir naudotis juo tada, kada norite ar randate laiko. Nevaržykite savo poreikių, savarankiškai planuokite procedūrų laiką ir sutaupykite! Šis limfodrenažinis masažuoklis – ilgalaikė investicija, kuri Jums gana greitai atsipirks, kadangi nereikės kaskart mokėti už procedūrą specialisto kabinete. 

Limfodrenažinio masažo aparatas žavi ne tik aukštu funkcionalumu, didele nauda, tačiau ir labai paprastu naudojimu, todėl neverta nerimauti – namuose jo privalumais mėgausitės lengvai, be didelių pastangų.

Namuose šiam prietaisui nereikės skirti daug vietos – jis kompaktiškas, nereikalauja laiko jo priežiūrai.

Geriausias limfodrenažinis masažuoklis: techninių parametrų apžvalga

Nusprendę įsigyti šio tipo masažuoklį, neabejotinai vertinsite savo poreikius, aparatų savybes ir ieškosite to, kuris geriausiai atitiks Jūsų lūkesčius. Štai keli parametrai, į kuriuos tikslinga atkreipti dėmesį.

Limfodrenažinio masažo aparatai skiriasi savo svoriu, ką labai svarbu įvertinti, jei prietaisą naudosite ne tik namuose. Jei jį dažnai nešitės ar vešitės su savimi tikslinga rinktis kuo mažiau sveriantį.

Svarbus baterijos veikimo laikas, jeigu prietaisas veikia be elektros energijos. Mūsų asortimente rasite ir tokių, kurie įkrauti veiks net ir 3 valandas. Šis parametras svarbus, jei prietaisą nešitės, pavyzdžiui, į treniruotes ar vešitės ten, kur neturėsite progos jo įkrauti.

Programos bei intensyvumo lygiai – dar pora kriterijų, į kuriuos tikrai verta atsižvelgti, renkantis limfodrenažinio masažo aparatą, mat jie susiję su procedūros efektyvumu, eiga bei rezultatais. Atminkite, kuo daugiau programų ir intensyvumo lygių turi prietaisas, tuo daugiau masažo galimybių turės naudotojas. 

Atsižvelkite ir į valdymą. Jis gali būti su pulteliu arba programėle išmaniajame telefone. Nors abu variantai yra šaunūs ir patogūs naudotojui, visgi naujausios technologijos demonstruoja maksimalų komfortą, tad valdymas programėle tikrai vertas dėmesio.

Atkreipkite dėmesį ir į limfodrenažinio aparato triukšmingumą. Dažnas masažo metu mėgsta užsiimti kita atpalaiduojančia veikla, pavyzdžiui, skaityti, žiūrėti filmą ar tiesiog atsipalaiduoti, tad tokiu atveju kuo tyliau veiks prietaisas, tuo daugiau komforto turėsite. Geras pasirinkimas bus kompresinės terapijos aparatas, kurio triukšmingumas siekia ne daugiau kaip 40 db.

Įvertinkite ir koks yra kamerų skaičius – natūralu, kuo jų daugiau, tuo geriau. Mūsų pasiūloje rasite  aparatų, turinčių net ir 12 kompresinių kamerų. Puiku, jei kai kurias kameras galima išjungti – taip bus nemasažuojamos jautrios kojų vietos.

Limfodrenažas: kas tai?

Limfodrenažu vadinama masažo rūšis. Šis masažas išsiskiria tuo, kad jo metu aktyvinamas limfos tekėjimas ir visos limfinės sistemos veikla. Neretai šio tipo masažą rasite priskirtą prie gydomųjų, mat didelė dalis jo naudų yra susijusios su teigiamu poveikiu sveikatai, pavyzdžiui, toksinų iš organizmo šalinimas, kraujotakos aktyvinimas, žaizdų gijimo skatinimas ir t.t. Daug privalumų akcentuojama ir grožio bei geros sveikatos kontekste. Limfodrenažiniam masažui atlikti naudojamas specialus aparatas, kurį įsigiję tokiu masažu galėsite lepintis kada tik panorėję namuose.

Kada negalima daryti limfodrenažinio masažo?

Nors limfodrenažinio masažo naudų spektras įspūdingas, visgi kai kuriais atvejais šio masažo atlikti negalima. Jo vengti reikėtų besilaukiančioms moterims, taip pat turinčioms kiaušidės cistų. Šis masažas nerekomenduojamas, jei turite sudėtingų odos ligų, širdies ar kraujagyslių sistemos ligų, sergate infekcinėmis ligomis. Sergantiems onkologinėmis ligomis limfodrenažinis masažas taip pat negalimas. Nuo šio tipo masažo reikėtų susilaikyti ir tada, jei turite kraujo krešėjimo sutrikimų.

Kiek kainuoja presoterapijos aparatas?

Mūsų pasiūloje presoterapijos aparatų kainos varijuoja labai plačiame diapazone, mat priklauso nuo funkcionalumo. Kainai įtakos turi programų skaičius, kamerų skaičius, valdymo ypatumai, baterijos krovimo bei veikimo laikas ir kiti parametrai. Mūsų e. parduotuvėje pigiausi presoterapijos aparatai kainuoja nuo 400–500 eurų, brangiausių kainos siekia beveik porą tūkstančių. Jei norėsite įsigyti tik kompresines atsistatymo kelnes, jos kainuos vos kiek daugiau nei 300 eurų. Kompresinės atsistatymo rankovės mūsų asortimente kainuoja šiek tiek daugiau kaip šimtą eurų.

Loading...
Loading...
Filters Menu
TOP