1 / 3
26 produktų

 Irklavimo treniruoklis naudojamas imituoti irklavimo judesius, norint pasimankštinti arba pagerinti irklavimo judesius. Tai pats universaliausias treniruoklių tipas. Jis efektyvus ir ištvermės, ir jėgos treniravimui. Treniruotė irklavimo treniruokliu apjungia širdies-kraujotakos treniruotes ir atletinę gimnastiką, mankština pagrindines kūno raumenų grupes bei turi didelį poveikį riebalų deginimui.Kas yra irklavimo treniruokliai ir koks jų veikimo principas?


Treniruoklio pavadinimas išduoda, jog naudojimasis juo kažkiek primins irklavimo veiksmus. Šį treniruoklį pelnytai galima vadinti vienu iš universaliausių, kuris efektyvumą demonstruoja treniruojant raumenis, didinant ištvermę, deginant riebalus ir pan.


Irklavimo treniruoklis turi sėdynę, kuri nėra fiksuota, o pritvirtinta prie bėgelių, kuriais lengvai slysta. Irklus šiuo atvejus keičia grandine ar lynu pritvirtinta rankena. Tiesa ta, jog ne visi iškart pratimus su šiuo treniruokliu atlieka teisingai, o tai labai svarbu siekiant rezultatų. Tad reikia patogiai atsisėsti ant sėdynės, traukti rankeną į save, o pėdas spausti žemyn – taip atsistumsite su sėdyne. Atsistūmus kojos turi būti ištiestos, nugara šiek tiek atlošta. Tada grįžtate į pradinę padėtį – rankeną atpalaiduojate ir ji grįžta atgal, nugara palinksta į priekį, kojos sulenkiamos per kelius. Taigi traukiant į save rankeną ir stumiantis kojomis dirba viso kūno raumenys. Pasipriešinimo lygį galite pasirinkti patys.


Treniruokliu svarbu naudotis taisyklingai ne tik todėl, kad pasiektumėte geriausių rezultatų, tačiau ir tam, kad išvengtumėte traumų.

 

Irklavimo treniruokliai: kokia jų nauda?


Daugelis treniruoklių yra orientuoti į tam tikrų raumenų grupių stiprinimą, pavyzdžiui, daugiau skirti rankoms, kojoms, pilvo presui, nugarai ar kt. O yra pasižyminčių aukštu universalumu, tad jais naudojantis galima treniruoti kur kas platesnį raumenų grupių spektrą. Vienas iš tokių pasirinkimų yra irklavimo treniruoklis. Taigi kokią naudą teikia šis funkcionalus įrenginys?


  • Kai kurie galvoja, jog irklavimo metu dirba tik viršutinė kūno dalis. Tačiau tai – klaidinga pozicija, nes irkluojant dirba visas kūnas, tad šis treniruoklis padės treniruoti kojų (keturgalvius, dvigalvius) raumenis, sėdmenis, nugarą, žinoma, ir rankų raumenis.

  • Toks treniruoklis reikšmingai prisidės ir prie laiko taupymo. Sakysite, kaip? Jei atskirai treniruotumėte kojas, rankas, nugaros raumenis ar kitus, tai sugaištumėte kelis kartus daugiau laiko, nei visus treniruodami vienu metu.

  • Neretai renkamasi tarp treniruoklio dviračio ir irklavimo treniruoklio. Tad jei ir Jūs dvejojate svarstydami tarp šių dviejų variantų, svarbu žinoti, jog irklavimo treniruoklis gali padėti sudeginti net porą kartų daugiau kalorijų, palyginti su dviračiu.

  • Treniruotės su irklavimo treniruokliu teigiamai veikia ir sveikatą bei savijautą – irklavimas naudingas širdies veiklai, kraujagyslių sistemai, taip pat ir plaučiams.

  • Didelis irklavimo treniruočių privalumas yra ir tas, jog treniruodami daug raumenų grupių Jūs drauge nesuteikiate apkrovų sąnariams, kad itin pasiteisina tiems, ką vargina sąnarių ligos, arba turintiems antsvorio. Tačiau jei turite sąnarių ligų, prieš pradėdami intensyviai naudotis irklavimo treniruokliu pirmiausia pasikonsultuokite su savo gydytoju.
     

Kaip išsirinkti irklavimo treniruoklį?


Renkantis irklavimo treniruoklį verta įvertinti nemažai kriterijų, tačiau vienas iš kertinių yra pasipriešinimo sistemos tipas. O jų yra keturi:


Hidraulinė pasipriešinimo sistema. Tokią turi paprasti treniruokliai, idealiai tinkantys naudojimui namuose ir tiems, kurie nori investuoti mažiau. Kokybiškos treniruotės ir lengva įrangos priežiūra.


Vandens pasipriešinimo sistema. Pastaroji būdinga moderniausiems irklavimo treniruoklių modeliams, kurie, žinoma, išsiskiria ir aukštesne kaina. Tokio tipo pasipriešinimo sistemą turintys treniruokliai idealiai atkartos natūralaus irklavimo vandenyje judesius. Jei ieškote įrangos namams, turėkite omenyje, kad šie treniruokliai užima kiek daugiau vietos nei kuklesnę pasipriešinimo sistemą turintys.


Oro pasipriešinimo sistema. Pasipriešinimas priklauso nuo treniruoklio naudojimo intensyvumo – kuo aktyviau dirbate, tuo pasipriešinimas auga. Tai leidžia itin realiai įsijausti į irklavimo vandeniu situaciją.


Magnetinė pasipriešinimo sistema. Nesuklysime pasakę, jog tai vienas iš populiariausių sprendimų, naudotojams jis patinka todėl, kad leidžia patiems pasirinkti, koks pasipriešinimas aktualus. Tai gana aukštu funkcionalumu išsiskiriantys treniruokliai, kurie turi daugiau ar mažiau pasipriešinimo lygių, o juos pasirinkti galite tiek rankiniu, tiek elektroniniu būdu.


Pasipriešinimo lygių skaičius – tai ne mažiau reikšmingas kriterijus efektyvioms ir daugiau galimybių turinčioms treniruotėms. Kuo daugiau pasipriešinimo lygių treniruoklis turi, tuo geriau pratimų intensyvumą galėsite pritaikyti prie individualių poreikių. Pasiteisina ir tada, jei treniruokliu naudojasi keli asmenys.


Renkantis irklavimo treniruoklį būtina įvertinti ir nurodytą maksimalų naudotojo svorį. Tai susiję tiek su naudotojo saugumu, tiek su įrenginio ilgaamžiškumu bei galimybėmis maksimaliai gerai atlikti savo funkciją.


Koks pasipriešinimo lygio reguliavimo mechanizmas: rankinis ar elektroninis? Pastarasis, žinoma, bus patogesnis.


Jei treniruoklis bus transportuojamas, pavyzdžiui, juo naudositės kasdien namuose, o savaitgaliais, per atostogas vešitės į sodybą ar kitur, įvertinkite ne tik gabaritus, tačiau ir svorį.

 

Nauji irklavimo treniruokliai mūsų asortimente


Mūsų e. parduotuvėje laukia platus irklavimo treniruoklių pasirinkimas. Džiaugiamės galėdami kiekvienam pasiūlyti tai, kas atitiks poreikius bei finansines galimybes. Įvertinkite, kokią sumą galite skirti naujam pirkiniui, taip pat kokių funkcijų iš treniruoklio tikitės ir, neabejojame, jog išsirinksite geriausią.


Treniruokliai skiriasi matmenimis, todėl tiksliai išmatuokite, kokį plotą jam turite. Tai ypač aktualu, jei treniruoklį perkate namų naudojimui. Mūsų e. parduotuvėje rasite įprastus matmenis ir sandėliavimo matmenis. Pastarieji taip pat svarbūs, jei bus poreikis treniruoklį laikyti sudėtą, kai nenaudojamas.


Mūsų pasiūloje esantys irklavimo treniruokliai turi skirtingą skaičių pasipriešinimo lygių, todėl pasirinkite pagal savo poreikius.


Pasipriešinimo lygis gali būti reguliuojamas rankiniu arba elektroniniu būdu. Mūsų asortimente rasite ir tokių, ir tokių treniruoklių, tad išsirinksite, kas patogiau Jums. Žinoma, tai lemia ir treniruoklio kainą.


Parametrus rodantys monitoriai labai patogūs naudoti, kadangi juose aiškiai pateikiami treniravimosi duomenys. Priklausomai nuo treniruoklio modelio ir funkcionalumo, rodmenys gali būti labai įvairūs, pavyzdžiui, pasirinktas treniruočių lygis, sudegintos kalorijos, laikas, atstumas bei kiti parametrai.


Turime treniruoklių su skirtingomis pasipriešinimo sistemomis, tad pasirinkite, kas atitiks Jūsų poreikius.

 

Kodėl irklavimo treniruoklį verta pikti internetu iš Sportuok.lt?


Jei nuspręsite įsigyti irklavimo treniruoklį, rinkitės ir pirkite internetu mūsų e. parduotuvėje. Čia parduodami aukštos kokybės, patvarūs, ilgaamžiai ir puikią treniravimosi patirtį garantuosiantys treniruokliai. Pirkti bus patogu ir operatyvu, todėl efektyviai taupysite brangų savo laiką, nes nereikės važiuoti į fizines pardavimo vietas. Pirkti čia galite bet kuriuo paros metu – tada, kada patogu Jums, ir visiškai nereikia derintis prie parduotuvės strateginės vietos ar darbo laiko. Nevaržykite savo poreikių, mėgaukitės komfortišku pirkimu ir pasinaudokite operatyviu bei sklandžiu pirkinio pristatymu.
 

DUK

 

Geriausi irklavimo treniruokliai: kokios jų techninės savybės?


Geras pasirinkimas bus irklavimo treniruoklis su vandens, oro, magnetine pasipriešinimo sistema, atitinkantis naudotojo svorį, turintis patogų monitorių, pagamintas iš atsparių ir patvarių medžiagų (aliuminis, nerūdijantis plienas ir pan.), turintis ergonomiškas rankenas ir atitinka individualius Jūsų poreikius.


Irklavimo treniruokliai namams: kokia jų nauda?


Tai puikus pasirinkimas treniruoti kojų, sėdmenų, pilvo, nugaros, rankų raumenis, rūpintis savo fiziniu aktyvumu. Treniruoklis neužima daug vietos, tačiau maloniai stebina funkcionalumu.

 

Kaip išsirinkti kokį pirkti namams, o kokį profesionaliam naudojimui, sporto klubui?


Namams paprastai pasirenkami kompaktiškesni, paprastesni ir lengvai prižiūrimi treniruokliai. Sporto klubams, kur vienu treniruokliu naudojasi daug asmenų, prioritetas teikiamas itin tvirtiems, stabiliems, siūlantiems daug treniravimosi galimybių.

 

Loading...
Loading...
Filters Menu
TOP